Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Zábavná odpoledne

Spoustu legrace si užily děti ze školní družiny, když dne 4. února soutěžily v "rybářských závodech". Měly za úkol chytat papírové rybičky na vyrobené udičky v časovém limitu 10 minut. Vítězkou se stala Klára Kolomazníková s úlovkem 13 rybiček.

Vítězkou soutěže o nejvyšší stavbu dominové věže, která se ve školní družině uskutečnila 10. března, se stala Radka Miklasová z 1. ročníku, která postavila věž ze 112 kostek. Šestnáct dětí se zúčastnilo soutěže "míčová školka", na prvním místě skončila Nikola Hochelová. Dne 15. dubna se děti utkaly v další soutěži, tentokrát v KULIČKIÁDĚ. Suverénním vítězem se stal Jakub Miklas, druhé místo obsadila Nikola Hochelová a na třetím místě se umístil Jindřich Rambousek.