Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Exkurze na Vranovské přehradě - 6.r a 7.r.

Ve středu 17. 10. 2018 se žáci  6.  a 7.  ročníku zúčastnili exkurze ve vodní elektrárně na Vranovské přehradě. Dověděli jsme se,  kdy byla přehrada postavena, jak vysoká je hráz a jaká je největší hloubka vody. Byli jsme seznámeni s provozem elektrárny a viděli jednotlivá technologická zařízení. Po skončení exkurze nás čekala hodinová plavba na lodi po Vranovské přehradě. Díky krásnému počasí jsme si plavbu všichni užili. V odpoledních hodinách jsme se vrátili do Hevlína.

J. Hlatká, učitelka ZŠ Hevlín
Fotografie naleznete ve fotogalerii.