Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Školní turnaj v malé kopané 2018

Ve čtvrtek  8. 11. 2018 v odpoledních hodinách se uskutečnil školní  turnaj v malé kopané. Utkala se dvě družstva děvčat - Pandy (převážně děvčata 6. ročníku) a Bezejmenní (kombinace děvčat 7. a 8. ročníku). Po urputném boji zvítězilo družstvo Pand 1:0 a to díky krásným „ jesličkám“ jejich útočnice. Chlapecká družstva nastoupila pod názvy: Špekáčci (žáci 6. ročníku), Banánci (žáci 7. ročníku) a Nemám styl (žáci 9. ročníku). Po 3 vzájemných utkáních zvítězili na body Banánci se 4 body, na druhém místě se umístili Nemám styl se 3 body a tabulku uzavírali Špekáčci s jedním bodem (remíza s Banánky). Utkání byla velmi vyrovnaná a dá se říci, že žákům 7. ročníku přálo více štěstí.  Počasí se nám na tuto pokročilou podzimní dobu fakticky vydařilo, celým turnajem nás provázela dobrá nálada. Nutno podotknout, že družstva měla spoustu fanoušků, která je svým skandováním burcovala k dobrým výkonům.   Závěrem turnaje si žáci slíbili, že si turnaj zopakují v jarních měsících příštího roku 2019, jakmile počasí dovolí využít umělý trávník na překrásném hřišti ZŠ Hevlín.

Fotografie naleznete ve fotogalerii.
Karel Koryťák, učitel TV