Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Adventní čas 3.r.+ 5.r.

Ve středu 28. listopadu 2018 se děti třetího a pátého ročníku společně pustily do pečení vánočního cukroví pro tradiční vánoční jarmark. Společně jsme si popovídali o tom, co je Advent a jaké zvyky a tradice se s ním pojí. Vyprávěli jsme si o významu adventního věnce a zapalování čtyř svíček. Vůně cukroví a vánoční písničky, které jsme si společně poslechli a zazpívali, navodily příjemnou předvánoční atmosféru. Děti byly přímo nadšené, do všech činností se pouštěly s odhodláním. Největší radost měly z připravených krásných vánočních balíčků.

Mgr. Jarmila Hloušková, učitelka ZŠ
Mgr. Daniela Ziková, učitelka ZŠ
Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.