Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Rozsvěcování vánočního stromu 2018

Adventní rozsvěcování vánočního stromu je tradice, která pro většinu z nás symbolizuje začátek adventu a připomíná nám, že Vánoce jsou opravdu „za dveřmi“. Je to okamžik, který si málokdo nechá ujít. Nejen pro jeho atmosféru, ale i proto, že mu předchází vystoupení dětí z mateřské školy a žáků základní školy. Letos připadl tento akt na pátek 30. 11. a i přes nepřízeň počasí byl plný klidu, pohody a vánočních písní. Žáci naší školy vystoupili za hudebního doprovodu bývalých studentů s písněmi Štěstí, zdraví, pokoj svatý (1. - 3. ročník), Kůň cinknul zlatou podkovou (4. ročník), Vánoce na míru v balicím papíru (5., 6. a 9. ročník), Čekám na Ježíška (7. ročník) a Vánoční od Mirai (8. ročník). Po rozsvícení následoval jarmark s výrobky dětí z mateřské a základní školy.

Mgr. Zdeňka Šmahelová, učitelka ZŠ
Fotografie zajistila: Kamila Chmel, učitelka ZŠ
Fotografie z této akce naleznete zde.