Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Adventní období ve školní družině 2018

Adventní období jsme se s dětmi snažili patřičně užít. Již v listopadu jsme vyráběli dekorace na jarmark i na vánoční stromeček, který jsme si ozdobili na prostranství vedle školy. Společně jsme s dětmi opět pekli perníčky, z čehož děti byly nadšené a pravděpodobně se z vánočního pečení stane tradice.  Společně jsme poslouchali vánoční koledy, zdobili jsme stromeček ve třídě, povídali jsme si o vánočních tradicích. V pátek 21. 12. 2018 jsme si zorganizovali vánoční besídku. Jako již tradičně jsme si rozkrajovali jablíčka a připíjeli jsme si společně na zdraví, spokojenost a pohodu v novém roce. Děti s nadšením rozbalovaly školního Ježíška, který donesl k radosti všech nové hry a stavebnice, které jsme hned museli vyzkoušet a zahrát si. Také jsme si společně zahráli několik kolektivních her. Naše besídka byla posledním školním dnem v roce 2018 a my jsme si tento den náležitě užili.

Bc. Jana Adamcová, vychovatelka ŠD
Fotografie z této akce naleznete zde.