Kouzelník - Duo Waldini

V úterý 11. 12.2018 nás v MŠ navštívil kouzelník Waldini se svojí asistentkou. Sám o sobě říkal, že není opravdický kouzelník, ale má jen zručné ruce. Každopádně nám vykouzlil kouzelnou atmosféru. Jako správný kouzelník měl sebou klobouk a hůlku. Všechny děti, i ty nejmenší, soustředěně sledovaly představení plné různých kouzel a triků.Odvážné dokonce při "čarování" kouzelníkovi pomáhaly. Vyzkoušely si kouzlení všeho druhu -od karet, přes holubičku ,rubikovu kostku až po kouzlení s penízky. Na závěr nechybělo také kouzlo s bílým králíčkem. Podle výrazů údivu a nadšení dětí sklidilo celé vystoupení obrovský úspěch.

Hana Hejkalová,učitelka MŠ
Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.