Vyrábíme slizy ve školní družině

Před jarními prázdninami jsme s dětmi vyráběli očekávané slizy. Výrobu slizů jsme zvolili na základě častých dotazů a žádostí dětí, protože téma slizů je v této době velmi populární a většina dětí se chce naučit jeho výrobu. Do výroby se zapojily děti s velkým nadšením a radostí, výroba slizů je velmi bavila. Některé děti v průběhu třech dnů, kdy jsme slizy vyráběli, nevytáhly ruky z dóziček se slizem, každý den hnětly, míchaly, přidávaly barvy, pěnu na holení, prací prášek a zpracovávaly své slizy.

Jana Adamcová, vychovatelka ŠD
Fotografie z této akce naleznete zde.