Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Vyrábíme slizy ve školní družině

Před jarními prázdninami jsme s dětmi vyráběli očekávané slizy. Výrobu slizů jsme zvolili na základě častých dotazů a žádostí dětí, protože téma slizů je v této době velmi populární a většina dětí se chce naučit jeho výrobu. Do výroby se zapojily děti s velkým nadšením a radostí, výroba slizů je velmi bavila. Některé děti v průběhu třech dnů, kdy jsme slizy vyráběli, nevytáhly ruky z dóziček se slizem, každý den hnětly, míchaly, přidávaly barvy, pěnu na holení, prací prášek a zpracovávaly své slizy.

Jana Adamcová, vychovatelka ŠD
Fotografie z této akce naleznete zde.