Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Turnaj ve vybíjené 2.r+ 3.r.

Vybíjená je míčová hra, která se těší velké oblibě především u mladších dětí. Oblíbili si ji také žáci naší školy a začali intenzivně trénovat na plánovaný turnaj, který proběhl 24. ledna v naší škole mezi dětmi 2. a 3. ročníku. Atmosféra v tělocvičně během turnaje byla nabitá entuziasmem a zápalem do samotné hry. V této hře a v tuto chvíli byli vítězové všichni, kteří zúčastnili. Pro třetí ročník bylo pozitivní to, že po měsíci trénování poprvé porazily žáky 2. ročníku, kteří velice tvrdě bojovali. Ještě ten den vyzvali žáci 2. i 3. ročníku další třídy, aby se zapojily do turnaje. O průběhu dalších zápasů budeme informovat.

Mgr. Jarmila Hloušková, učitelka 3. ročníku ZŠ
Fotografie z této akce naleznete zde.