Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Divadlo Barborka - MŠ

Ve čtvrtek  7. 2. 2019 navštívilo naši mateřskou školu divadlo Barborka z Brna se svým představením Kouzelný kolotoč pohádek. Děti postupně shlédly pohádky: O holčičce, která si neuměla hrát, Jak se máme ráno pořádně nasnídat, O lakomé myšce, O vlkovi a ovečce, Mořské dobrodružství. Pohádky byly o přátelství a vzájemné pomoci, které vyprávěla čertova teta Berta. Děti se během představení naučily veselé říkanky a písničky. Na závěr se pak naučily pár slov ve znakové řeči. K našim malým divákům se připojili i žáci 1. třídy.

Hana Hejkalová, Magda Doležalová, učitelky MŠ                                                                                                                                   Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.