Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Masopust v MŠ 2019

Dva týdny probíhal v naší školce masopust. Děti vyráběly barevné masky, klauny, učily se veselé říkanky a písničky, hrály zábavné hry a povídaly si „Jak to bylo o masopustu“. V úterý 5. 3. 2019 se konal velký masopustní rej masek. Naše děti se proměnily jako mávnutím kouzelného proutku na princezny, piráty, berušky a jiná zvířátka, víly, čarodějnice, nechyběla ani policie a plno dalších masek. Celý den jsme byli jako v jedné velké pohádce. Děti tančily a radovaly se. Nechyběl ani masopustní průvod po vesnici. Společně jsme se vydali na základní školu, na obecní úřad, do školní jídelny, do obchodu a na benzinku, kde jsme zazpívali, zatančili a předali trochu masopustního veselí.

Hana Hejkalová, učitelka MŠ
Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.