Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Narozeninový den v MŠ 2019

V naší mateřské škole se během celého školního roku pořádají společné oslavy  pro děti, které mají narozeniny. Kamarádi ze třídy pro malého oslavence připraví nejrůznější drobné dárečky v podobě přáníček nebo obrázků.  Během oslavy si malý oslavenec zvolí kamaráda, se kterým si zatančí svůj „narozeninový taneček“. Ostatní děti jim k tomu vesele zazpívají písničku „Narozeninová“. Na závěr našeho slavnostního dopoledne, dostane oslavenec hobla a paní učitelka mu předá dáreček. K paní učitelce se s přáním všeho dobrého přidají i ostatní děti, které za své přáníčko dostávají sladkou odměnu.

Kateřina Chmelíková, učitelka MŠ
Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.