Matematický klokan 2019

V pátek 22. března se žáci naší školy zúčastnili celostátní soutěže Matematický klokan.  Do této akce se zapojily všechny děti kromě prvňáčků. Soutěž byla rozdělena do 4 kategorií. Žáci 2. a 3. ročníku měli kategorii Cvrček,  4. a 5. ročník kategorii Klokánek. Pro žáky 2. stupně byly připraveny náročnější příklady v kategoriích Benjamín a Kadet. Nejúspěšnější žáci z každé kategorie získají odměnu a ti úplně nejlepší mohou postoupit do celostátního kola. Všem úspěšným řešitelům srdečně blahopřejeme.

K. Koryťák, J. Hlatká , učitelé ZŠ Hevlín
Foto z akce naleznete zde.