Vítání jara ve 3. a 5. ročníku 2019

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 jsme si se žáky 3. a 5. ročníku připomněli zvyky a tradice jara, proč a jak slavíme Velikonoce, vysvětlili jsme si, co znamená 6 postních nedělí, a pro zpříjemnění si žáci upekli cukroví z lineckého těsta. A protože se 13. dubna konal zápis do 1. ročníku, žáci mysleli i na budoucí prvňáčky a připravili jim za snahu sladkou odměnu v podobě smajlíků, které byly pečlivě připravované a s láskou upečené. Během příjemně stráveného dopoledne si žáci doplnili znalosti týkající se jara, zvyků, tradic a rozvíjeli tak mezi sebou vzájemnou spolupráci.

Mgr. Daniela Ziková, učitelka 1. stupně ZŠ
Mgr. Jarmila Hloušková, učitelka 1. stupně ZŠ
Fotografie z akce naleznete zde.