Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Divadýlko Květinka v MŠ

V pondělí 15. 4. 2019  k nám do školky přijelo divadýlko Květinka s příběhem o dopravě a chování na silnici „Doprava, doleva aneb jezdíme bezpečně“. Divadlo nás zábavnou formou zavedlo do problematiky dopravní výchovy, naučilo nás správně přecházet přes silnici a zopakovali jsme si některé dopravní značky. Děti se s nadšením zapojily a zopakovaly si pravidla na silnici. Představení bylo velmi zajímavé a poučné a dětem se moc líbilo. Za odměnu děti dostaly omalovánku.

Hana Hejkalová, učitelka MŠ
Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.