Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Florbalový turnaj trojic 2019

Ve čtvrtek 2. května 2019 se uskutečnil v naší tělocvičně florbalový turnaj trojic. Družstva byla rozdělena do dvou kategorií / 6. + 7. ročník a 8. + 9. ročník/. V každé kategorii soutěžilo 5 družstev. Vítězem mezi šesťáky a sedmáky se stalo družstvo ve složení Jan Flodr, Martin Kubína a Filippo Petitto. Po urputných bojích mezi osmáky a deváťáky se stalo vítězem družstvo ve složení Petr Hrabalík, Pavel Buček a Petr Bilý. V bojovné atmosféře jsme společně se všemi chlapci druhého stupně strávili sportovní florbalové odpoledne. Za své výkony byla všechna družstva odměněna drobnou sladkostí.

Rostislav Szajko, Karel Koryťák - učitelé ZŠ
Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.