Návštěva MŠ v hasičské zbrojnici 2019

Týden, který jsme v MŠ věnovali bezpečnosti, jsme zakončili exkurzí do místní hasičské zbrojnice. Pan Bukovjan byl tak hodný a věnoval nám čas prohlídkou celé stanice, během níž se děti dozvěděly mnoho zajímavého a mohly se zeptat na otázky, které je zajímaly. Na závěr si děti prohlédly vybavení hasičských vozů a techniku. Nejen děti, ale i my jsme si odnesli z exkurze mnoho zajímavých informací, zejména, jak to vlastně po ohlášení požáru funguje. Myslím, že naši chlapci mají už o budoucím povolání jasno, budou z nich hasiči, jako je pan Bukovjan a požárník Sam! Tímto ještě jednou velký dík panu Bukovjanovi.

Magda Doležalová, učitelka MŠ