Čarodějný den u Všeználků v MŠ

V úterý 30. 4. jsme společně s dětmi uspořádali čarodějný den plný zábavy a legrace. Hned při příchodu bylo pro děti velkým překvapením, že je místo paní učitelky ve třídě čekala veselá čarodějnice. Dětem jsme nakreslily na obličej pavouky, půjčily klobouky a rázem jsme měli u Všeználků místo dětí malé čaroděje a čarodějky. Na děti během dne čekaly různé zábavné soutěže a úkoly. Nechybělo létání na koštěti, skok do čarodějné chýše ani vaření lektvarů. Na závěr celého dne děti dostaly zaslouženou odměnu a čarodějnické vysvědčení. Tento jsme si všichni naplno užili.

Kateřina Chmelíková, učitelka MŠ