Kniha je náš kamarád - MŠ

Dva týdny jsme se v MŠ věnovali knihám. Děti si do školky přinesly své oblíbené knihy, které si mohly půjčovat a prohlížet v naší školkové knihovně. Děti se dozvěděly mnoho zajímavostí ohledně knih, např. kdo je to spisovatel, ilustrátor, jaký je rozdíl mezi knihovnou a knihkupectvím, kde se knihy tisknou apod. Během této doby si děti mohly vyrobit např. záložky do knihy nebo oblíbenou pohádkovou postavu jako loutku. Před spaním jsme si četli z knih, které si děti přinesly. Tematický celek „Co najdeme v knížkách“ jsme zakončili návštěvou místní knihovny.

Magda Doležalová, učitelka MŠ
Fotografie naleznete ve fotogalerii.