Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Školní výlet 7. ročníku 2019

V pátek 14. června 2019 se žáci 7. ročníku vypravili na výlet do Znojma. Navštívili jsme známá historická místa, jako je znojemské podzemí, nádvoří Znojemského hradu a viděli Rotundu sv. Kateřiny. Odtud jsme sešli Gránickým údolím až k řece Dyji. Zde jsme si prohlédli vystavené exponáty v Muzeu motorismu – převážně historické automobily a motocykly, ale také výstavu hraček. V údolí řeky Dyje jsme si odpočinuli a dopřáli si svačinu. Za horkého počasí nás čekala cesta zpět k nádraží. Celý výlet se nám vydařil.

J. Hlatká, učitelka ZŠ
Fotografie z této akce naleznete ve fotogaleri.