Školní výlet 7. ročníku 2019

V pátek 14. června 2019 se žáci 7. ročníku vypravili na výlet do Znojma. Navštívili jsme známá historická místa, jako je znojemské podzemí, nádvoří Znojemského hradu a viděli Rotundu sv. Kateřiny. Odtud jsme sešli Gránickým údolím až k řece Dyji. Zde jsme si prohlédli vystavené exponáty v Muzeu motorismu – převážně historické automobily a motocykly, ale také výstavu hraček. V údolí řeky Dyje jsme si odpočinuli a dopřáli si svačinu. Za horkého počasí nás čekala cesta zpět k nádraží. Celý výlet se nám vydařil.

J. Hlatká, učitelka ZŠ
Fotografie z této akce naleznete ve fotogaleri.