Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Cyklistický výlet MŠ 2019

Konec školního roku se pojí s již tradičním cyklistickým výletem se třídou předškoláků. Podmínkou je vždy jízdní kolo v perfektním stavu a bezpečnostní helma. Děti se už od příchodu těšily a tak jak padla devátá hodina, šlápli jsme do pedálů. Vyrazili jsme směrem k rybníku „kačeňák“ a pokračovali k ohradě s koňmi, kde byla krátká pauza. Naše další zastávka byla určená ke svačině, aby se děti posilnily a měly tak dostatek síly na zvládnutí terénu a plnění hlavního úkolu našeho výletu. Tím bylo, zajet určenou trasu v co nejlepší čas. Aby to nebylo ostatním dětem líto, odměna byla pro všechny (medajle, reflexní náramek a cyklistický průkaz). Čas do odjezdu jsme strávili na hřišti u Kinderweltu a poté vyrazili směrem k obci a naší školce. Výlet se naštěstí obešel bez úrazu a my se shodli na tom, že si konec školního roku bez cyklistického výletu neumíme už ani představit.

M. Doležalová, K.Chmelíková, učitelka MŠ
Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.