Sdružujeme tato zařízení:

základní školu, mateřskou školu, školní družinu, školní jídelnu a výdejnu v mateřské škole.

Obec Hevlín se nachází na Znojemsku, je známá hraničním přechodem s Rakouskem. Jižní část obce lemuje řeka Dyje.

tel.: 515 274 202

Mimořádná opatření

Upozorňujeme žáky i rodiče, že od zítřka (tj. od čtvrtka 10.9.2020) platí povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách budov, což se týká CELÉ ČR i ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ (mimo školek)! Žáci i pedagogický dozor se budou ve společných prostorách pohybovat pouze s rouškami, ve třídě při výuce roušky mít nemusí. Nadále platí zákaz pohyb cizích osob (tedy mimo zaměstnanců školy a žáků) po škole. Návštěvy zákonných zástupců je NUTNÉ si domluvit předem a vstup bude následně umožněn pouze v roušce.

Rovněž s dětmi znovu proberte i doma význam desinfekce a její používání, důležitý je i rozestup mezi lidmi. Více aktuálních informací naleznete na stránkách MŠMT ČR a také na stránkách MZ ČR. Informace, co se týkají škol, budeme aktualizovat průběžně i na našich stránkách.