V průběhu letních prázdnin se konal v Hevlíně první ročník příměstského tábora, který měl dva turnusy a pořádala ho obec Hevlín ve spolupráci se základní školou.
Našim cílem bylo poskytnout dětem nejen zajímavé využití prázdnin, ale především ulevit rodičům s organizací volného času jejich dětí.
V průběhu tábora jsme navštívili koupaliště v Louce, Muzeum motorismu, Znojemské podzemí a pěchotní bunkr ve Chvalovicích. Zhlédli filmové představení ve znojemském kině, zahráli si Laser Game a projeli se vyhlídkovým vláčkem po atraktivních místech Znojma. Jako vzpomínku na příjemně strávené dny si děti vyrobily táborové tričko, mátový sirup a upekly sušenky. Podle hodnocení účastníků se oba turnusy vydařily na jedničku.
Mgr. Jarmila Hloušková, vedoucí tábora
Mgr. Michala Vyhnánková, vedoucí tábora
Svátek má Jonáš