Tel.: +420 515 274 202Tel.: +420 515 274 202

e-mail: reditel@zshevlin.cze-mail: reditel@zshevlin.cz

datová schránka: nhhmddadatová schránka: nhhmdda

Odvetné utkání v halové kopané ZŠ Břežany - ZŠ Hevlín

Ve středu dne 15. 5. 2019 v 15.30 hodin se uskutečnilo odvetné utkání v přátelské kopané mezi našimi žáky a žáky ZŠ Břežany. Naši školu reprezentovali žáci 8. ročníku V. Morkus-kapitán, J. Borovička, P. Hrabalík, L. Horák, D. Jašek, M. Čavinský a žák 9. ročníku P. Bilý.

Na požádání břežanského p. učitele se hrálo v sestavě 4+1, neboť jejich výborný hráč R. Beníček se nemohl dostavit na zápas z důvodu účasti na jiném fotbalovém utkání. Pro naše žáky to byla velká výhoda, protože dva žáci neustále střídali, takže se odpočinuti mohli s plným nasazením vrhnout do boje. Už na počátku prvního poločasu bylo zřejmé, že našim hráčům toto halové utkání „sedlo“. Byli výrazně lepší a svou kvalitní kombinační útočnou hru úspěšně zakončovali brankami. První poločas skončil 6:0 ve prospěch našich žáků. I ve druhé půlce zápasu byla znatelná převaha našich, přesnými přihrávkami a rychlými protiútoky zlepšili skóre na konečných 14:0. Závěrem byl penaltový rozstřel, který skončil nerozhodně. Ukázkovou tyčku nastřelil D. Jašek, střela se však odrazila do hřiště. Závěrem nesmíme opomenout, že k tak vysokému výsledku přispěla podpora našich žákyň 7. a 8. ročníku, které přijely svým aktivním skandováním podpořit spolužáky.
Vstřelené branky: V. Morkus -5, D. Jašek- 2, J. Borovička- 3, P. Bilý -1, P. Hrabalík -3